Kwiaty online ZAMÓW KWIATY PRZEZ INTERNET Bielsko-Biała i okolice

Witam serdecznie na naszej stronie


Bukieciarnia Eufloria powstała z mojej miłości do kwiatów, harmonii i piękna. Zawsze uważałam, że kwiaty subtelnie oddają nasze uczucia, łatwiej niż słowa. Dlatego nasze hasło - ZAUFAJ MOWIE KWIATÓW będzie zawsze aktualne.

Swoją edukację florystyczną rozpoczęłam w Akademii Florystyki w Łodzi
. Natomiast w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu ukończyłam kurs florystyczny dla zaawansowanych prowadzony przez Mistrzowski Duet Sekunda & Sieradzan. W lipcu 2014 roku wzięłam udział w prowadzonym przez Zygmunta Sieradzana (Floral Academy Warszawa) kursie "Mistrzowskie Bukiety 2014", a w styczniu 2015 roku w prowadzonym przez Andrzeja Dąbrowskiego szkoleniu "Kwitnące Przedsiębiorstwo". W czerwcu 2017 roku razem z moimi florystkami wzięłam udział w warsztatach "Ślub Boho" zorganizowanych przez  GretaFlowers. Chcę stale rozwijać swoje umiejętności, dlatego chętnie uczestniczę w ciekawych pokazach i warsztatach florystycznych.

W sierpniu 2017 roku Marszałek Województwa Śląskiego wręczył mi dyplom i medal za zdobycie I miejsca w kategorii "Kwiaciarnia Roku w Bielsku-Białej i powiecie bielskim"

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej kwiaciarni i odebrania karty stałego klienta upoważniajacej do wielu zniżek. Proszę pamietać, że posiadając kartę będziecie mogli zamówić kwiaty telefonicznie, a my przywieziemy je Wam bezpłatnie. Muszę sie pochwalić, że zaufało nam juz ponad dwa tysiące stałych klientów.

Pozdrawiam 

Sylwia Jezierska