Bielsko-Biała i okolice ZAMÓW KWIATY PRZEZ INTERNET Kliknij tutajWitam serdecznie na stronie EUFLORIA - Kwiatowa UcztaKwiaciarnia powstała w 2011 roku z mojej miłości do kwiatów, harmonii i piękna. Zawsze uważałam, że kwiaty subtelnie oddają nasze uczucia, łatwiej niż słowa. Dlatego nasze hasło - ZAUFAJ MOWIE KWIATÓW będzie zawsze aktualne.

Swoją edukację florystyczną rozpoczęłam w
Akademii Florystyki w Łodzi. Natomiast w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu ukończyłam kurs florystyczny dla zaawansowanych prowadzony przez Mistrzowski Duet Sekunda & Sieradzan. W lipcu 2014 roku wzięłam udział w prowadzonym przez Zygmunta Sieradzana (Floral Academy Warszawa) kursie "Mistrzowskie Bukiety 2014", a w styczniu 2015 roku w prowadzonym przez Andrzeja Dąbrowskiego szkoleniu "Kwitnące Przedsiębiorstwo". W 2016 roku uczestniczyłam w profesjonalnych warsztatach "Bukiet wiazany w ręku" prowadzonych przez Tomasza Maxa Kuczyńskiego. W czerwcu 2017 roku razem z moimi florystkami wzięłam udział w warsztatach "Ślub Boho" zorganizowanych przez  GretaFlowers. Chcę stale rozwijać swoje umiejętności, dlatego chętnie uczestniczę w ciekawych pokazach i warsztatach florystycznych.

W sierpniu 2017 roku Marszałek Województwa Śląskiego wręczył mi dyplom i medal za zdobycie I miejsca w kategorii "Kwiaciarnia Roku w Bielsku-Białej i powiecie bielskim"

             

 

W 2018 roku otrzymalismy kolejne wyróznienie - zajęliśmy I miejsce w Bielsku-Białej w konkursie "Orły Florystyki"

               

W 2017 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o lokalną kwiaciarnię internetową (prowadzoną na tej stronie). Zachęcenie sukcesem, w grudniu 2018 roku otworzymy już w pełni profesjonalną kwiaciarnię online, do której będą spływać zamówienia z całego świata.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej kwiaciarni stacjonarnej lub skorzystania z jej wersji online.  Muszę sie pochwalić, że zaufało nam juz ponad dwa tysiące stałych klientów.

Pozdrawiam

Sylwia Jezierska